Rozwiązania i usługi kontentowe

Zasoby kontentowe Agory

Agora dysponuje największym spośród polskich wydawców zasobem własnych treści (nieagencyjnych). Wykorzystując posiadany kontent, od przeszło 20 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla biznesu i zasilamy treścią media naszych Klientów.

Za przygotowanie materiałów odpowiadają doświadczeni dziennikarze, redaktorzy i copywriterzy zaangażowani w obsługę najlepszych polskich tytułów prasowych i serwisów internetowych.

Treści, które dostarczamy dla Klienta, do jego szczególnych potrzeb dostosowuje nasza redakcja Custom Publishing. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsługiwać media tradycyjne i nowoczesne platformy mobilne oraz connected devices.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i skontaktuj się z nami: licencje@agora.pl

Oferta rozwiązań i usług kontentowych

Licencjonowanie treści

Na zasadach licencyjnych dostarczamy teksty, zdjęcia i wideo opublikowane w mediach Agory. Nasza oferta skierowana jest zarówno do podmiotów zainteresowanych wykorzystaniem pojedynczych materiałów w celu budowy portfolio, jak również do firm działających w obszarze syndykacji treści.

Zapoznaj się z ogólnymi zasadami udzielania licencji na materiały redakcyjne Agory SA.

Aplikacje multimedialne

W oparciu o kontent serwisów internetowych Agory przygotowujemy aplikacje - mobilne, telewizyjne, komputerowe - które mogą wzbogacić ofertę mediów Klienta. Jesteśmy gotowi do współpracy zarówno w modelu white-label (klient otrzymuje aplikację zasilaną naszymi treściami), jak również w modelu partnerstwa (aplikacja działa pod marką Agory, ale zostaje obrandowana zgodnie z życzeniem Klienta).

Audyt i optymalizacja

Korzystając z doświadczenia, które pozwoliło nam zbudować jeden z największych polskich portali internetowych - Gazeta.pl - dokonamy analizy mediów Klienta pod kątem warstwy redakcyjnej, jak również funkcjonalnej - SEO, SEM, UX i UI. Zaproponujemy rozwiązania optymalizacyjne i podejmiemy się ich wdrożenia, a gdy będzie to potrzebne, uzupełnimy treści Klienta atrakcyjnym kontentem.

Budowa own-media

Jesteśmy gotowi dostarczyć dla Klienta kontent wraz z medium. Budujemy od podstaw nie tylko aplikacje, ale też serwisy internetowe i digital signage, które pozwolą na stałą promocję marki za pośrednictwem angażujących treści. Oddajemy w ręce biznesu gotowe produkty mediowe, uczymy jak je rozwijać i zapewniamy narzędzia dla osiągania celów długookresowych. Jesteśmy gotowi zarządzać powierzonymi mediami i kanałami w internecie.

Realizacje foto i wideo

Na życzenie Klienta realizujemy profesjonalne materiały foto i wideo do internetu. Dysponujemy zespołem produkcyjnym, sprzętem i własnym, w pełni wyposażonym (greenbox, whitescreen, blackscreen), studiem TV i foto. Posiadamy także studio mobilne do przeprowadzania relacji z imprez i eventów na 5 kamer z możliwością transmisji live. Szczegółowe informacje na temat cen i wyposażenia studia TV znajdziesz tutaj. Skontaktuj się z nami: studiotv@agora.pl

Epic Makers

Jeśli produkujesz materiały wideo i posiadasz kanał na YouTube, możesz przystąpić do Epic Makers - największej polskiej sieci zrzeszającej rodzimych twórców działających na YouTube. Zajmujemy się także kompleksową obsługą firm i marek (ludzi, produktów, mediów) w serwisie YouTube. Więcej info na: epicmakers.tv
Kontakt: epicmakers.tv